Deze opleiding neemt je mee de Ayurvedische diepte in. Volgens Ayurveda zijn er zeven dhātu's: zeven verschillende weefsels in je
lichaam. Deze weefsels hebben niet alleen een lichamelijke functie; ze spelen ook een belangrijke rol in psychologische en spirituele aspecten van het leven.
In de opleiding Healing the Dhātu's gaan we een reis maken waarin iedere maand weer in het teken van een andere dhātu staat. In deze maand leer je over veelvoorkomende aandoeningen van de betreffende dhātu en de remedies die je kunt inzetten, zoals voeding, leefstijl maar ook Ayurvedische kruiden en behandelingen. Ook komt de polsdiagnose weer uitgebreid aan bod!
Daarnaast is er iedere module ruimte voor zelfonderzoek en reflectie om de psychologische en spirituele aspecten van de dhātu bij jezelf onderzoeken. Je leert niet alleen jezelf op een dieper niveau kennen, maar je krijgt ook tools om nog dichter bij jezelf (en de beste versie van jou) te komen.
Het is dus een opleiding waarin je niet alleen veel leert, maar ook je leven weer een stuk magischer gaat maken!
Dus, ben je na de Jaaropleiding klaar om de diepte in te gaan? Geef je dan gauw op voor de opleiding Healing the Dhātu's!
Tijdens deze opleiding leer je over veelvoorkomende aandoeningen van, en remedies voor, de zeven dhātu's:
Verder komen tijdens de opleiding uitgebreid aan bod:
Na dit jaar…
Dit jaar is in de eerste plaats een ware transformatie voor jezelf. Je leert jezelf op diep niveau kennen; niet alleen op lichamelijk maar ook op psychologisch en spiritueel niveau. Je krijgt inzicht in je patronen en je krijgt remedies om meer in verbinding met het universum te staan. Daarnaast leer je om op zielsniveau met je cliënten te verbinden waardoor je goed aanvoelt wat er écht nodig is.
Na dit jaar kun je niet alleen aan de slag als Ayurvedisch voeding- en leefstijlcoach, je kunt nu ook Ayurvedische kruidenformules voor veelvoorkomende aandoeningen inzetten en veel specifieker gaan werken op het niveau van de symptomen. Je bent in staat om een professionele Ayurvedische diagnose te stellen.
Je kunt je kennis via verschillende korte en langere modules verder uitbreiden. Leer bijvoorbeeld een marmabehandeling geven met de cursus Magische Marma en Emoties, of volg de cursus Ayurvedische Polsdiagnose om je nóg meer in dit onderwerp te verdiepen. Zo kun je zelf, naar je eigen interesse, je kennispakket samenstellen.
Toelatingseisen:
Je hebt de Jaaropleiding tot Ayurvedisch Voeding- en Leefstijlcoach van Divine Ayurveda succesvol afgerond.
Je bent gepassioneerd en gemotiveerd om zelf tussen de lesdata door aan je huiswerkopdrachten te werken.
Praktische info
-
De opleiding start in september 2026. Meer informatie over de startdatum en lesdagen volgt!
-
In de online omgeving vind je per dhātu een uitgebreide module (alles over de dhātu, veelvoorkomende klachten, remedies, de diepere betekenis, opdrachten, en meer). Dit is ook een naslagwerk waar je altijd naar terug kunt keren. Je houdt twee jaar toegang tot de online leeromgeving.
-
Elke maand komt er een nieuwe module online. Twee keer per maand is er op vrijdagochtend van 10.00 tot 11.30 uur een online les van Frederieke waarin dieper op de dhātu's in wordt gegaan.
-
Maak kennis met je medestudenten en met Frederieke tijdens de live kick-off bijeenkomst aan het begin van de opleiding, en verdiep je leerproces op de live studiedag met Frederieke ongeveer halverwege het jaar.
-
Samen leren:
- Je wordt onderdeel van een vast intervisiegroepje waarin je ervaringen uitwisselt en samen de diepte in duikt.
- Je krijgt elke maand een nieuw maandmaatje met wie je kunt sparren en reflecteren.
-
Als student van Healing the Dhātu's krijg je tijdens je studie een gratis lidmaatschap van de Divine Ayurveda Tribe.
-
Als student van Healing the Dhātu's mag je gratis deelnemen aan alle Vedic Church bijeenkomsten die gedurende het studiejaar plaatsvinden.
-
Als student van Healing the Dhātu's mag je gratis deelnemen aan alle Divine Specials die gedurende het studiejaar plaatsvinden.
-
Gedurende het studiejaar worden regelmatig spontane extra's georganiseerd, zoals ochtendsessies om je dinacharya te versterken of clinic sessies om je therapeutische skills verder te ontwikkelen.
-
Docente: Frederieke Couvee
-
Investering: € 2150,00 (btw vrijgesteld, in termijnen betalen mogelijk)
-
Diploma: na het succesvol afronden van de opleiding ontvang je een KTNO-erkend diploma.
Ben jij klaar voor deze volgende stap op je Ayurveda reis?
Ja, zet me op de interesselijst van Healing the Dhātu's 2026/2027!
"*" geeft vereiste velden aan
Volg ons
© 2021 - 2026 Divine Ayurveda | Privacyverklaring | Algemene voorwaarden | Klachtenprocedure | Inloggen leeromgeving